Rękawiczki ochronne

Czytaj dalej
News
269 odsłony

Pomysł na prezent świąteczny 2020

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ty wciąż nie masz pomysłu na prezent pod choinkę dla bliskiej osoby? Przedstawiamy przegląd pomysłów na praktyczny prezent świąteczny.

Czytaj dalej
News
622 odsłony

Kabel FTP - skrętka ekranowana

Kabel FTP charakteryzuje się czterema parami przewodów (żył) owiniętymi folią ekranowaną z uziemieniem. Kombinacja ta pozwala zmniejszyć przesłuchy, zredukować emisję elektromagnetyczną z zewnątrz sieci oraz wzmocnić odporność na zakłócenia.

Czytaj dalej
News
2835 odsłony

Co to jest kabel UTP ? - charakterystyka, zastosowanie

Kabel UTP  charakteryzuje się czterema parami przewodów (żył), ułożonych symetrycznie. Skręcone pary przewodów tworzą zrównowarzoną linię transmisyjną. Ten sposób zmniejsza pole elektromagnetyczne oraz przesłuch pomiędzy parami żył.  W tym rodzaju skrętki nie zastosowano ekranowania dla całego kabla ani dla pojedynczych par przewodów.

Czytaj dalej
News
16732 odsłony

Oznaczenia kabli - co to jest skrętka ?

Skrętka komputerowa to nic innego jak pewien rodzaj kabla sygnałowego, który jest wykorzystywany do budowy infrastruktury telekomunikacyjnej, sieci komputerowych, zarówno w budynkach jak i poza nimi.

Czytaj dalej
News
2161 odsłony

Poznaj urządzenia do współdzielenia urządzeń peryferyjnych

Urządzenia do współdzielenia urządzeń peryferyjnych pozwoli Ci w prosty i szybki sposób podłączyć klawiaturę, mysz i dwa inne urządzenia peryferyjne do dwóch/czterech komputerów.

Czytaj dalej
News
1637 odsłony

Jaki wybrać uchwyt na zagłówek samochodowy

Czytaj dalej
News
2165 odsłony

Wakacyjny niezbędnik podróżnika - Kamery samochodowe

Wideorejestrator toru jazdy zyskuje coraz więcej zwolenników. Kamera samochodowa daje możliwość zarejestrowania zdarzeń drogowych oraz okolic trasy. Jest niezbędnym narzędziem umożliwiającym odtworzenie przebiegu różnych sytuacji na drodze, a jak wiadomo w obecnych czasach codziennie jesteśmy ich świadkami.

Czytaj dalej
News
1839 odsłony

Brother: Innowacyjne Rozwiązania dla Twojego Biura i Domu

W dzisiejszym cyfrowym świecie, otaczającym naszą codzienność, niezawodne urządzenia biurowe stają się kluczowymi narzędziami zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Wśród marek, które od lat cieszą się zaufaniem użytkowników na całym świecie, jedna wyróżnia się swoją niezawodnością, innowacyjnością i wszechstronnością - marka Brother.

Czytaj dalej
News
2 odsłony

Kamery, Innowacje, Bezpieczeństwo: Wprowadzenie do Świata VIVOTEK

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak nowoczesne technologie mogą poprawić bezpieczeństwo i nadzór w różnych obszarach życia? W dzisiejszym świecie, gdzie bezpieczeństwo staje się coraz większym wyzwaniem, marki oferujące zaawansowane rozwiązania w monitoringu wizyjnym odgrywają kluczową rolę. Jedną z tych wiodących marek jest VIVOTEK.

Czytaj dalej
News
15 odsłony
Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.