W dniu dzisiejszym chcielibyśmy przybliżyć Wam działanie dwóch naszych Bestsellerów, które w znaczący sposób ułatwiają życie naszych klientów i generują bardzo pozytywne opinie.

Urządzenie US224 to estetyczny i funkcjonalny 2-portowy rozdzielacz do udostępniania urządzeń USB umożliwiający 2 komputerom wspólne korzystanie z 4 urządzeń USB takich jak klawiatura, mysz oraz dwa urządzenia peryferyjne. Podłączenie „na gorąco” nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania. Samo urządzenie można umieścić w odległości ponad metra od komputerów, ponieważ pozwala na to wbudowany kabel o długości 1.2m.

Drugim urządzeniem jest rozdzielacz US424, który nie różni się wiele od swojego poprzednika. Jedyna różnica polega na ilości możliwych do podłączenia komputerów do urządzenia. Ten model umożliwia wspólne korzystanie z 4 urządzeń USB aż 4 komputerom! Przełącznik również można umieścić w innym miejscu niż sam komputer. Dwa z kabli mają długość 1.2m i kolejne dwa mają długość 1.8m.

Prosty w obsłudze mechanizm zdalnego wybierania portu w obu urządzeniach pozwala na utrzymanie porządku na Twoim biurku. Samo urządzenie i pilot zmiany portu nie muszą znajdować się nawet w tym samym miejscu. Połączone są przewodem o długości 1.8m, więc można swobodnie rozplanować położenie urządzeń. Zarówno US224, jak i US424 są zgodne z urządzeniami USB 2.0 i działają na platformach Windows, Linux, Mac oraz Sun. Wskaźniki LED informują o tym, który komputer steruje urządzeniem. 

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.