Okres wakacyjny otwarty! Wielu z nas wyrusza swoimi samochodami na wymarzone wakacje. Zazwyczaj jedziemy całymi rodzinami, a okres podróży czasami bardzo się dłuży. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może zainstalowanie uchwytów do zagłówków, do których będziemy mogli przyczepić nasze tablety pozwoli chociaż na chwilę rozwiązać problem nudy. RBLINE bardzo chętnie pomoże w wyborze takiego produktu. W tym artykule chcielibyśmy skupić się na 3 pozycjach z naszej oferty, które uważamy za optymalne rozwiązanie zarówno pod kątem ceny, jak i wysokiej jakości.

Pierwszym naszym wyborem jest uchwyt marki ROLINE

17.03.2024

Zastosowanie takiego rozwiązania na pewno nie zawiedzie najbardziej wymagających użytkowników. Uchwyt ten charakteryzuje się wysoką jakością. Wykonany jest ze stali i tworzywa sztucznego, a dzięki takiej kombinacji jest odporny na wstrząsy podczas podróży i pozwala na spokojne oglądanie bajek czy też filmów przez osoby podróżujące w drugim lub trzecim rzędzie. 

Drugim uchwytem, na który warto zwrócić uwagę to uchwyt marki VALUE:

17.99.1152

Tak jak poprzedni, tak i ten uchwyt jest wykonany z kombinacji metalu z tworzywem sztucznym. Możliwość obrotu o 360 ° umożliwia oglądanie w pionie i poziomie. Jest to uchwyt, który będzie odpowiednim rozwiązaniem dla takich tabletów jak iPad 1/2/3/4 / Air / Air2, 8,9 "-10,4" Galaxy i innych. Można także swobodnie regulować długość nóżek w przedziale od 26 mm do 64 mm.

Kolejnym uchwytem, który należy do grupy najczęściej kupowanych to uchwyt marki TRACER:

RBTRAUCH42827

Na pewno jest to najtańsze rozwiązanie w tej grupie. Nie mamy żadnych wątpliwości, ten uchwyt to nic innego jak budżetowe rozwiązanie, które na pewno sprawdzi się podczas podróży na autostradach, gdzie droga jest płaska i prosta :)

Uchwyt ten oferuje za to bardzo szeroką regulację, która pozwala na zainstalowanie niemal każdego modelu posiadanego tabletu przez Użytkownika.

A jakie są Wasze spostrzeżenia? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii dotyczących w/w rozwiązań.

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.