Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ty wciąż nie masz pomysłu na prezent pod choinkę dla bliskiej osoby? Przedstawiamy przegląd pomysłów na praktyczny prezent świąteczny.

Kamerka internetowa to praktyczny prezent szczególnie w tych trudnych obecnie dla Nas czasów. Sprzęt przyda się nie tylko do zdalnej lekcji czy telekonferencji, ale także do rozmów z bliskimi czy podczas streamingu.

Pierwszą propozycją jest kamerka internetowa Tracer FHD Web007. Kamera rejestruje obraz w jakości Full HD przy 30 klatkach na sekundę, zapewniając ostrość i dbałość o szczegóły. Obiektyw kamery Web007 zapewnia 120 – stopniowe pole widzenia.  Warto także wspomnieć o szerokiej gamie kolorów dzięki matrycy CMOS. Odwzorowując każdy szczegół, dynamikę sytuacji oraz kolory. Web007 dostosowuje się do każdych warunków pogodowych,  Dzięki czujnikowi korekcji światła, obraz będzie zawsze doświetlony.  Autokorekta oświetlenia sprawi, że zawsze uzyskasz czytelny i wysokiej jakości obraz. Do kamerki wbudowany jest mikrofon.


Drugą naszą propozycją jest kamerka Web008, która doskonale nada się do telekonferencji, webinarów czy lekcji online. Urządzenie to umożliwia swobodne przesyłanie treści z rozdzielczością HD przy 30 klatkach na sekundę.  Kamera Web008 została wyposażona w manualne ustawianie ostrości HD, dzięki temu urządzenie doskonale dostosuje się do każdych warunków.  Należy także wspomnieć o wbudowanym mikrofonie, który zapewnia realistyczny dźwięk.  


Trzecim rozwiązaniem jest kamera LOOK IV MT4106, która wyposażona jest w sensor HD CMOS oraz wbudowany mikrofon.  Specyfikacje tego urządzenia sprawiają, że oferuje czysty dźwięk i wyraźny obraz. MT4106 to doskonałe urządzenie do wideokonferencji, prowadzenia rozmów online czy zdalnych lekcji. Konstrukcja i nowoczesny design sprawia, że kamerka jest wytrzymała oraz niezawodna. Dzięki specjalnej podstawki kamerkę można łatwo zamontować na monitorze lub wygodnie ustawić na płaskiej powierzchni.  Kamerka nie wymaga dodatkowych sterowników w trakcie instalacji.

 

Dla zapalonego gracza doskonałym prezentem będą słuchawki gamingowe. Ten gadżet również się sprawdzi dla osób lubiących słuchać muzyki w wolnym czasie lub podczas pracy przy komputerze. Dzięki odpowiedniej obudowie i specyfikacji można uzyskać bardzo dobry i czysty dźwięk podczas użytkowania.

Pierwszą propozycją są słuchawki Tracer GAMEZONE Aligator doskonałe dla zapalonych graczy. Oryginalne podświetlenie RGB rainbow LED, metalowy pałąk oraz nauszniki z oddychającego materiału czyni to doskonałym towarzyszem wirtualnych przygód.  Dzięki niesamowitej jakości słuchawki zapewniają precyzyjne odwzorowanie dźwięku. Za sprawą popularnych złączy mini-jack 3.5 mm zapewnia uniwersalność użytkowania.


Następną Naszą propozycją są słuchawki Tracer Hydra preferowane głownie dla graczy,  oczekujących doskonałego i przestrzennego dźwięku. Dzięki technologii 7.1 można cieszyć się realistycznym odzwierciedleniem poszczególnych efektów audio. Wbudowany mikrofon ułatwi komunikację z innymi użytkownikami. Z kolei umieszczony na kablu pilot w łatwy sposób pomoże regulować parametry dźwięku. Ciekawy i nowoczesny desing przypadnie do gustu każdemu użytkownikowi.


Kolejnym rozwiązaniem są słuchawki Tracer Riot V2 przeznaczone  nie tylko dla graczy, ale także dla innych użytkowników. Dzięki wysokiej jakości materiałów pokrytych na nausznikach można korzystać z produktu przez dłuższy czas, bez uczucia zmęczenia. Dodatkowo składany mikrofon oraz kontroler głośności pozwalają na dokładne i szybkie zmiany ustawień. Mikrofon wyposażony jest w 3 złącza ( 2x minijack i USB do zasilania oświetlenia LED ),  sprawia to, że jest kompatybilne z innymi sprzętami.  Lekka i wygodna obudowa zapewnia komfort podczas użytkowania.


Powiązane produkty

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.