W zbliżającym okresie wielu z nas w pośpiechu spakuje walizkę i z uśmiechem na twarzy wyruszy w wakacyjną podróż. Wielu wybierze jako środek transportu własny samochód, a to spowoduje, że możemy stać się świadkami lub uczestnikami różnych zdarzeń drogowych. Zaproponowana przez nas poniższa kamera samochodowa może oszczędzić Państwu wielu nerwów w sytuacji, gdyby trzeba było wyjaśniać okoliczności zdarzenia drogowego ze swoim udziałem.

Oczywiście życzymy Państwu bezpiecznej podróży, ale jak mówi powszechnie znane powiedzenie "przezorny zawsze ubezpieczony".

Kamera samochodowa TRACER MobiFinest FHD

Wideorejestrator TRACER MobiFinest FHD oferuje użytkownikowi możliwość nagrywania obrazu w autentycznym formacie Full HD w 30 klatkach na sekundę. Pozwala to na uzyskanie bardzo czytelnego oraz płynnego obrazu podczas odtwarzania. Kamera posiada szerokokątny obiektyw o wartości 170° i dla wygody użytkownika jest wyposażona w 3 calowy wyświetlacz LCD TFT. Wbudowana bateria oraz wysokiej jakości akcesoria do zamocowania urządzenia gwarantują, że w nieoczekiwanej sytuacji nic nie stanie na przeszkodzie, aby wideorejestrator spełnił swoją rolę.

Podsumowując, ten produkt charakteryzuje się jednym z najlepszych na rynku stosunkiem jakości do ceny. W przystępnej cenie otrzymujemy kamerę z bardzo dobrymi parametrami, dodatkowymi funkcjami oraz wbudowaną baterią co sprawia, że jest to produkt warty polecenia.

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.