Pomysł na prezent świąteczny 2020

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ty wciąż nie masz pomysłu na prezent pod choinkę dla bliskiej osoby? Przedstawiamy przegląd pomysłów na praktyczny prezent świąteczny.

Czytaj dalej
337 odsłony

Kabel FTP - skrętka ekranowana

Kabel FTP charakteryzuje się czterema parami przewodów (żył) owiniętymi folią ekranowaną z uziemieniem. Kombinacja ta pozwala zmniejszyć przesłuchy, zredukować emisję elektromagnetyczną z zewnątrz sieci oraz wzmocnić odporność na zakłócenia.

Czytaj dalej
1279 odsłony

Co to jest kabel UTP ? - charakterystyka, zastosowanie

Kabel UTP  charakteryzuje się czterema parami przewodów (żył), ułożonych symetrycznie. Skręcone pary przewodów tworzą zrównowarzoną linię transmisyjną. Ten sposób zmniejsza pole elektromagnetyczne oraz przesłuch pomiędzy parami żył.  W tym rodzaju skrętki nie zastosowano ekranowania dla całego kabla ani dla pojedynczych par przewodów.

Czytaj dalej
2138 odsłony

Oznaczenia kabli - co to jest skrętka ?

Skrętka komputerowa to nic innego jak pewien rodzaj kabla sygnałowego, który jest wykorzystywany do budowy infrastruktury telekomunikacyjnej, sieci komputerowych, zarówno w budynkach jak i poza nimi.

Czytaj dalej
1347 odsłony

Poznaj urządzenia do współdzielenia urządzeń peryferyjnych

Urządzenia do współdzielenia urządzeń peryferyjnych pozwoli Ci w prosty i szybki sposób podłączyć klawiaturę, mysz i dwa inne urządzenia peryferyjne do dwóch/czterech komputerów.

Czytaj dalej
1387 odsłony

Jaki wybrać uchwyt na zagłówek samochodowy

Czytaj dalej
1774 odsłony

Wakacyjny niezbędnik podróżnika - Kamery samochodowe

Wideorejestrator toru jazdy zyskuje coraz więcej zwolenników. Kamera samochodowa daje możliwość zarejestrowania zdarzeń drogowych oraz okolic trasy. Jest niezbędnym narzędziem umożliwiającym odtworzenie przebiegu różnych sytuacji na drodze, a jak wiadomo w obecnych czasach codziennie jesteśmy ich świadkami.

Czytaj dalej
1549 odsłony

Nowości – Akcesoria dla milusińskich

W naszej ofercie pojawiły produkty skierowane do naszych czworonożnych przyjaciół. Zaczynając od interaktywnej obroży, poprzez przeróżne zabawki typu świecąca kula, a kończąc na dozowniku na karmę, który też może służyć jako zabawka.

Czytaj dalej
7 odsłony

Kabel zewnętrzny

Kabel zewnętrzny w głównej mierze przeznaczony jest do instalacji na zewnątrz budynków, przede wszystkim w połączeniach sieci informatycznych i teleinformatycznych, w instalacjach monitoringu czy w połączenia urządzeń do bezprzewodowego Wifi.

Czytaj dalej
10 odsłony

Zestawy kamer i myszek

W naszej ofercie pojawiły się zestawy kamerek internetowych oraz myszek gamingowych A70.

Czytaj dalej
8 odsłony
Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.