Rękawiczki ochronne

Czytaj dalej
72 odsłony

Pomysł na prezent świąteczny 2020

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a ty wciąż nie masz pomysłu na prezent pod choinkę dla bliskiej osoby? Przedstawiamy przegląd pomysłów na praktyczny prezent świąteczny.

Czytaj dalej
370 odsłony

Kabel FTP - skrętka ekranowana

Kabel FTP charakteryzuje się czterema parami przewodów (żył) owiniętymi folią ekranowaną z uziemieniem. Kombinacja ta pozwala zmniejszyć przesłuchy, zredukować emisję elektromagnetyczną z zewnątrz sieci oraz wzmocnić odporność na zakłócenia.

Czytaj dalej
1355 odsłony

Co to jest kabel UTP ? - charakterystyka, zastosowanie

Kabel UTP  charakteryzuje się czterema parami przewodów (żył), ułożonych symetrycznie. Skręcone pary przewodów tworzą zrównowarzoną linię transmisyjną. Ten sposób zmniejsza pole elektromagnetyczne oraz przesłuch pomiędzy parami żył.  W tym rodzaju skrętki nie zastosowano ekranowania dla całego kabla ani dla pojedynczych par przewodów.

Czytaj dalej
3075 odsłony

Oznaczenia kabli - co to jest skrętka ?

Skrętka komputerowa to nic innego jak pewien rodzaj kabla sygnałowego, który jest wykorzystywany do budowy infrastruktury telekomunikacyjnej, sieci komputerowych, zarówno w budynkach jak i poza nimi.

Czytaj dalej
1486 odsłony

Poznaj urządzenia do współdzielenia urządzeń peryferyjnych

Urządzenia do współdzielenia urządzeń peryferyjnych pozwoli Ci w prosty i szybki sposób podłączyć klawiaturę, mysz i dwa inne urządzenia peryferyjne do dwóch/czterech komputerów.

Czytaj dalej
1408 odsłony

Jaki wybrać uchwyt na zagłówek samochodowy

Czytaj dalej
1818 odsłony

Wakacyjny niezbędnik podróżnika - Kamery samochodowe

Wideorejestrator toru jazdy zyskuje coraz więcej zwolenników. Kamera samochodowa daje możliwość zarejestrowania zdarzeń drogowych oraz okolic trasy. Jest niezbędnym narzędziem umożliwiającym odtworzenie przebiegu różnych sytuacji na drodze, a jak wiadomo w obecnych czasach codziennie jesteśmy ich świadkami.

Czytaj dalej
1589 odsłony

Kable i przejściówki USB C

Dzisiaj chcielibyśmy przedstawić Wam rozwiązania USB-C proponowane przez markę Goobay. W naszej ofercie znajdziecie zarówno kable, przejściówki, adaptery, jak i multiporty.

Czytaj dalej
4 odsłony

Kable do samochodów elektrycznych oraz hybrydowych

Nowością w naszym sklepie są kable do ładowania samochodów elektrycznych oraz hybrydowych marki Lapp typu 2. Kabel można podłączyć między pojazdem elektrycznym a stacją ładowani, słupkiem ładującym czy walboxem

Czytaj dalej
10 odsłony
Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.