Moduł SFP 1x 100 Mbps LC MM, 2 km,...

Moduł SFP 1x 100 Mbps LC MM, 2 km, TX: 1310 nm

Niedostępny
48,13 zł
Brutto
Brak
Zapytaj o dostępność

Zapytaj o dostępność

Moduł SFP 1x 100 Mbps LC MM, 2 km, TX: 1310 nm


 

 

Port: 1x 100 Mbps LC MM

Długość fali: TX 1310 nm

Długość fali: RX 1310 nm

Zasięg portu: 2 km

Okablowanie portu: 50/125, 62,5/125

Typ modułu: SFP

Zastosowanie: SDH/STM-1,SONET/OC-3,Fast Ethernet

RB06841
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.