HPE LTO Ultrium 6 C7976B z powłoką...
HPE LTO Ultrium 6 C7976B z powłoką...
HPE LTO Ultrium 6 C7976B z powłoką BaFe, 2500/6250 GB
HPE LTO Ultrium 6 C7976B z powłoką BaFe, 2500/6250 GB

HPE LTO Ultrium 6 C7976B z powłoką BaFe, 2500/6250 GB

Hewlett-Packard Enterprise
Skontaktuj się w sprawie dostępności
204,42 zł
Brutto
0
Zapytaj o dostępność

Zapytaj o dostępność

HPE LTO Ultrium 6 C7976B z powłoką BaFe, 2500/6250 GB


 


Opis

Technologia taśmowa HPE Ultrium została zaprojektowana z myślą o najwyższej niezawodności, najlepszej w swojej klasie wydajności i najniższym koszcie w przeliczeniu na GB. Format Ultrium jest oparty na najlepszych istniejących technologiach; otwarte standardy umożliwiają więcej innowacji i oferują klientom większy wybór w zakresie wydajności, pojemności i formatu.
Kartridże z danymi HPE Ultrium są wspierane przez kompleksowy proces kwalifikacji nośników. Kasety obsługują wszystkie napędy taśmowe Ultrium, zarówno HPE StorageWorks, jak i systemy innych producentów.Aby zapewnić kompatybilność wsteczną ze starszymi formatami taśm, napędy dla formatu LTO Ultrium 6 mogą również odczytywać i zapisywać taśmy LTO 5 oraz odczytywać taśmy LTO 4. Format LTO 6 umożliwia również sprzętowe szyfrowanie w celu lepszej ochrony poufnych informacji podczas transportu i archiwizacji.
Generacja (Ultrium 6) ma pojemność do 6,25 TB (skompresowana) i szybkość transferu do 400 MB/s.

Najwyższa niezawodność:
  • 1 000 000 przebiegów
  • 30 lat ochrony archiwizacji
  • 20.20 000 razy wczytywanie i wysuwanie

HPE LTO-6 Ultrium Kluczowe korzyści:

  • Najwyższa jakość i niezawodność poparta specyfikacjami marki HP
  • Zwiększona pojemność pamięci masowej 6,25 TB (skompresowana), ponad 290% większa niż LTO-4
  • LTO-6 znacznie poprawia wydajność i pojemność archiwizacji taśmowej oraz tworzenia kopii zapasowych i jest idealnym rozwiązaniem dla klientów posiadających rozwiązania LTO-4
  • Większa wydajność - obsługa 1,4 TB/godz. wydajność tworzenia kopii zapasowych
  • Obsługa HP TapeAssure do proaktywnego zarządzania i monitorowania napędów i nośników
  • Szyfrowanie FIPS 140-2 poziom 1
  • Pełna zgodność z napędami taśmowymi innymi niż HP LTO-6 Ultrium

Ferryt barowy: HP dostarcza teraz nowe nośniki oparte na ferrycie barowym (BaFe) w technologii LTO-6, dostępne wraz z LTO-6 MP (cząsteczki metalu). Przyszłe generacje LTO Ultrium będą produkowane wyłącznie w oparciu o nową technologię ferrytu baru. Nośniki BaFe unoszą cząstki magnetyczne w podłożu, podobnie jak taśmy MP, ale cząstki BaFe są mniejsze niż cząstki metalu w taśmach MP. Oznacza to, że cząsteczki BaFe mają lepsze właściwości magnetyczne, których znaczenie wzrasta wraz z gęstością powierzchniową - a tym samym pojemnością - nośnika. Omówienie gęstości powierzchniowej jest kluczowe dla zrozumienia, dlaczego BaFe jest wymagany w generacji LTO-7, ale opcjonalny w LTO-6.

KartridżeHPE LTO Ultrium zapewniają niezawodną, tanią i skalowalną ochronę danych przed cyberatakami i oprogramowaniem ransomware, a także spełniają wymagania dotyczące niezawodności podczas przywracania danych. Umożliwiają one firmom przestrzeganie zaleceń organów ścigania na całym świecie w zakresie utrzymywania kopii danych w trybie offline. Zbudowane w oparciu o dziedzictwo dziewięciu generacji, z prędkością transferu do 3,6 TB/h dla LTO-9, są platformą na każdą kieszeń. Bezpieczne szyfrowanie AES-256 zapewnia jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa danych i zgodność z najbardziej rygorystycznymi przepisami branżowymi, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi do danych. HPE StoreOpen i Linear Tape File System sprawiają, że korzystanie z taśm jest tak łatwe, elastyczne, przenośne i intuicyjne, jak korzystanie z innych nośników wymiennych i udostępnianych, takich jak napęd USB. Ponadto, ponieważ kasety LTO w stanie spoczynku wymagają minimalnego dodatkowego zasilania i chłodzenia, oferują bardziej ekologiczne i zrównoważone rozwiązanie do długoterminowej archiwizacji danych.

Szczegóły produktu

Producent
Hewlett-Packard Enterprise
Typ produktu
Ultrium 6
Waga opakowania
0.246
0.246 kg
Grupa produktów
Nośniki danych
Wydanie katalogowe
23.1
Szerokość opakowania
120 mm
Wysokość opakowania
40 mm
Głębokość opakowania
130 mm
Strona katalogu
5.18
Nośnik
Ultrium (LTO)
Pojemność bez kompresji
2500 GB
Prędkość
Prędkość transferu 400 MB/s
Bezpieczeństwo danych
30 lat
Pojemność skompresowana
6250 GB
16.02.5156

Opinie o produkcie (0)

Brak opinii o produkcie

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.