Patchcord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 3m...

Patchcord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 3m 50/125 3.0mm OM3

Niedostępny
24,30 zł
Brutto
Brak
Zapytaj o dostępność

Zapytaj o dostępność

Patchcord MM SC/UPC-SC/UPC duplex 3m 50/125 3.0mm OM3


 

 
Rodzaj patchcorda światłowodowego
wielomodowy
Złącza światłowodowe
Złącze SC
Patchcord światłowodowy
PATCHCORDY SC-SC
Rodzaj polerowania
Złącza UPC
RB08211
Brak opinii

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.