Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM 3km, WDM...

Moduł SFP 1x 1000 Mbps LC SM 3km, WDM TX:1550nm

W magazynie
49,73 zł
Brutto
 

Port: 1x 1000 Mbps LC SM

Długość fali TX: 1550nm

Długość fali RX: 1310nm

Zasięg portu: 3km

Okablowanie portu: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125 µm

Wave Division Multiplexing (WDM): tak

Typ modułu: SFP

RB07405
Brak opinii o produkcie

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.