ROLINE Bloker/klucz do portów USB A, 4x zaślepka i 1x klucz

W magazynie
134,34 zł
Brutto

Chroń nieużywane gniazda USB typu A przed nieautoryzowanym użyciem lub przed brudem i kurzem. Narzędzie montażowe, które służy również jako klucz do złącza USB, zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo. Zmniejsza ryzyko utraty danych i nieautoryzowanego przesyłania oprogramowania / złośliwego oprogramowania.

Chroń nieużywane gniazda USB typu A przed nieautoryzowanym użyciem lub przed brudem i kurzem. Narzędzie montażowe, które służy również jako klucz do złącza USB, zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo.

  • Zmniejsza ryzyko utraty danych i nieautoryzowanego przesyłania oprogramowania / złośliwego oprogramowania
  • Nadaje się do urządzeń IT w dowolnym środowisku biurowym lub publicznym, takim jak szkoły, muzea, targi lub inne miejsca
  • Nie powoduje konfliktu z istniejącą infrastrukturą IT
  • Zmniejsza koszty konserwacji i kontroli sprzętu IT
  • Fizycznie blokuje dostęp do portu USB
  • Szybki i łatwy w użyciu
  • Zestaw z 4 zaślepkami i 1 kluczem

ZŁĄCZA USB CHRONIĄ PRZED BRUDEM, KURZEM LUB NIEAUTORYZOWANYM DOSTĘPEM

Dostępność portów USB jest tak samo ważna jak to kto może z nich korzystać i jak. Szczególnie w miejscach publicznych, w szkołach lub wszędzie tam, gdzie połączenia USB są dostępne bez zabezpieczeń, użyteczność powinna być regulowana. Jest to ważne nie tylko ze względu na ochronę danych, ale także w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania lub po prostu w celu ochrony portów przed brudem, kurzem lub nadmiernym zużyciem. Dzięki naszym blokerom portów USB dla USB typu A zapewniamy rozwiązanie, które automatycznie zamyka lub sprawia, że ​​połączenia USB są ponownie dostępne. Zakres dostawy obejmuje sam bloker portów USB, który jest używany jako klucz, oraz cztery blokady.

UWAGA: Poszczególne zaślepki można zamówić w paczkach po 10 w dowolnym momencie (11.02.8331), aby w razie potrzeby wyposażyć dodatkowe urządzenia i całe pokoje lub biura.

Specyfikacja produktu:

- Kolor: czarny

- Zestaw z 4 zaślepkami i 1 kluczem

11.02.8330
Brak opinii
Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.