ROLINE Adapter światłowodowy SC...

ROLINE Adapter światłowodowy SC Duplex Multimode PB

Skontaktuj się w sprawie dostępności
12,90 zł
Brutto
Brak
Zapytaj o dostępność

Zapytaj o dostępność

ROLINE Adapter światłowodowy SC Duplex Multimode PB


 


 

Wtyki: 2xSC żeńskie/2xSC żeńskie
Materiał: plastik
Kolor: niebieski
Wykonane z brązu fosforowego

21.17.0085
Brak opinii o produkcie

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt został dodany do schowka
Produkty dodane do porównania

Strona korzysta z plików cookie
w celu realizacji usług zgodnie
z Polityką Prywatności.